DIGITAL FLOW.agency

Інтернет-маркетинг та розробка веб-сайтів

ПРО НАС

ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ &
РОЗРОБКА САЙТІВ


Ми об’єднали досвід, ідеї, навички і створили компанію, яка будує ефективний діджитал. Маючи за плечима більше десяти років досвіду в сфері маркетинг послуг, основними напрямками нашої роботи стали: веб-розробка, стратегічний маркетинг, пошукова оптимізація, контекстна реклама, соціальний медіа маркетинг, консалтинг. Головне завдання — максимальна ефективність. Головний принцип — результат. Всі інструменти, ресурси, стратегія спрямовані на те, щоб виводити компанії в лідери на ринку з високою окупністю маркетингових інвестицій (ROI).

Стратегія & Маркетинг

Стратегія & Маркетинг

Розробка стратегії для просування вашого бізнесу і підвищення продажів.
Графічний дизайн

Графічний дизайн

Веб, фірмовий стиль.
Веб-розробка

Веб-розробка

Розробка веб-сайтів: від макета до повного завершеного проекту.

НАШ ДОСВІД

 • РЕАЛІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ

  БІЛЬШЕ 8-МИ РОКІВ

  Використання актуальних інструментів просування. Аналітика як основа будь-якого бізнесу.

 • ВЕБ ДИЗАЙН І РОЗРОБКА САЙТІВ

  БІЛЬШЕ 5-ТИ РОКІВ

  Розробка сайтів різного рівня, з різним функціоналом. Від односторінкових до інтернет-магазинів.

 • ІНТЕРНЕТ РЕКЛАМА

  ДОСВІД БІЛЬШЕ 8-МИ РОКІВ

  Володіємо навиками і практикою роботи з усіма форматами реклами в інтернет (SEO, PPC, CPA, Media, Відео, Партнерські мережі, тізерні мережі)

КЛЮЧОВІ НАВИЧКИ

Пошукова оптимізація (SEO)

Виводимо сайти в ТОП пошукових систем

Створення сайтів

Індивідуально розробляємо дизайн по всім правилам UX і UI, створюємо сайт будь-якої складності: від односторінкового лендінгу до багатофункціонального інтернет-магазину.

Просування в соціальних мережах (SMM)

Розробляємо стратегію просування в соціальних мережах. Складаємо ефективні контент-плани для: Facebook, Instagram. Залежно від потреби і бюджетів, налаштовуємо таргетовану рекламу, яка з першого тижня працює :) SMM — це ефективно.

Контент-маркетинг

Бачимо ваш контент глибше, ніж існує контент у конкурентів. Розробляємо і втілюємо в реальність контент-стратегію, яка привертає потрібну аудиторію до вашого бізнесу.

Контекстна реклама

Налагодження та ведення рекламних кампаній Google Adwords. Використовуємо весь функціонал даного виду реклами: Пошукова, ремаркетинг, товарний ремаркетинг, відео реклама.

Консалтинг

Вивчаємо ринок, проводимо глибокий аналіз ніші і роботу конкурентів, структуруємо роботу всередині вашого бізнесу для більш високої ефективності і KPI.

PR

Вибираємо потрібні і найбільш ефективні майданчики для популяризації вашої компанії. Налагоджуємо інформаційне співробітництво з партнерами. Розміщуємо рекламні статті та анонси на тематичних ресурсах.

Продакшн

Даємо можливість презентувати ваш бізнес в формі промо-роликів, відео-презентацій і відео-інтерв’ю. Весь матеріал робиться з нуля: від сценарію до монтажу.

Управління репутацією (SERM)

Суть SERM — в боротьбі з негативними відгуками про вашу компанію, які з’являються в пошукових системах. Ми керуємо вашої репутацією, виводячи в ТОП виключно позитивні відгуки, щоб ваші потенційні та існуючі клієнти бачили потрібну інформацію про вас.

Стратегічний маркетинг

Ми знаємо, як з маленької компанії зробити мережевий бізнес. Ми складаємо грамотну і ефективну стратегію, яка за максимально короткий термін приведе ваш бізнес в лідери галузi.

«Если ты хочешь изменить мир - начни с себя»

Digiflow footer logo
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Київ, Україна
Ім'я
Телефон
E-mail